Promocje
LEGO SUPER HERO GIRLS - Harley Quinn na ratunek 41231
LEGO SUPER HERO GIRLS - Harley Quinn na ratunek 41231
129,00 zł 116,10 zł
szt.
LEGO STAR WARS - PRINCESS LEIA - breloczek
LEGO STAR WARS - PRINCESS LEIA - breloczek
29,00 zł 26,10 zł
szt.
LEGO NINJAGO Lampka Lloyd + Naklejka
LEGO NINJAGO Lampka Lloyd + Naklejka
89,00 zł 80,10 zł
szt.
LEGO EDUCATION Community 201 szt. 45103
LEGO EDUCATION Community 201 szt. 45103
169,00 zł 152,10 zł
szt.
Piasek Kinetyczny - RÓZOWY w pudełku - 397g
Piasek Kinetyczny - RÓZOWY w pudełku - 397g
98,00 zł 49,00 zł
HEXBUG VEX hexwinda – kule
HEXBUG VEX hexwinda – kule
151,00 zł 105,70 zł
szt.
Aquabeads - STAR WARS : BB-8 & Chewbacca
Aquabeads - STAR WARS : BB-8 & Chewbacca
66,00 zł 46,20 zł
szt.
Fabryka Rakiet
Fabryka Rakiet
94,00 zł 65,80 zł
szt.
Fabryka Eksplozji
Fabryka Eksplozji
94,00 zł 65,80 zł
szt.
Magnetyczny pociąg CYRK Scratch
Magnetyczny pociąg CYRK Scratch
89,00 zł 71,20 zł
szt.
LEGO THE BATMAN MOVIE - Motocykl Catwoman 70902
LEGO THE BATMAN MOVIE - Motocykl Catwoman 70902
109,00 zł 98,10 zł
szt.
LEGO FRIENDS - Konkurs talentów andrei 41368
LEGO FRIENDS - Konkurs talentów andrei 41368
229,00 zł 206,10 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Regulamin

REGULAMIN ZAKUPÓW
SKLEPU INTERNETOWEGO ROBOTIKLO.PL

Sklep internetowy ROBOTIKLO.PL (dalej zwany „ROBOTIKLO.PL”) działający pod adresem www.robotiklo.pl, prowadzony jest przez Fabrykę Naukowców Sp. Z o.o. z siedzibą w Gliwicach /44-100/przy ul. Ziemowita 1, NIP 6312651526, REGON 243429166, zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem 0000486954.

Wszelka korespondencja w związku z korzystaniem z serwisu ROBOTIKLO.PL powinna być prowadzona na adres:
Fabryka Naukowców, ul. Ziemowita 1, 44-100 Gliwice, z dopiskiem „Sklep ROBOTIKLO”.

 

§1
Przyjmowanie i realizacja zamówień

 1. ROBOTIKLO.PL prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet. Informacje na temat towarów zamieszczone są na stronie internetowej ROBOTIKLO.PL: http//www.ROBOTIKLO.PL.
 2. Klient może składać zamówienia 7 dni w tygodniu, przez 24 godziny na dobę poprzez wskazaną wyżej stronę internetową ROBOTIKLO.PL.
 3. Zamówienia złożone po godzinie 12:00 lub w sobotę, niedzielę lub dzień ustawowo wolny od pracy realizowane są tak jak złożone w kolejnym dniu roboczym.
 4. ROBOTIKLO.PL automatycznie generuje wiadomość e-mail wysyłaną na adres e-mail wskazany w zamówieniu zawierający informacje o szczegółach zamówienia. Warunkiem realizacji zamówienia jest potwierdzenie złożonego zamówienia w ciągu 5 dni poprzez kliknięcie w odpowiedni link we wspomnianej wiadomości e-mail. Do momentu otrzymania potwierdzenia realizacja zamówienia jest wstrzymana, a po 5 dniach automatycznie anulowana. Sklep zastrzega sobie prawo telefonicznego potwierdzenia przyjęcia zamówienia.
 5. Składając zamówienie, Klient wyraża zgodę na warunki niniejszego regulaminu oraz zawiera z ROBOTIKLO.PL umowę sprzedaży zamawianych towarów.

§2
Ceny towarów

 1. Zamieszczone przy danym towarze na stronie www.ROBOTIKLO.PL ceny zawierają podatek VAT i podawane są w walucie polskiej.
 2. Z zastrzeżeniem §5 ust. 2 niniejszego regulaminu Klienta obowiązują ceny wskazane przy składaniu zamówienia.
 3. Do ceny towarów dodaje się koszty przesyłki do Klienta zgodnie z cennikiem wskazanym w zakładce koszty wysyłki: http://www.ROBOTIKLO.PL/Koszty-dostawy/8.
 4. Na życzenie Klienta do zamówionego towaru wystawiamy fakturę VAT.

§3
Zapłata za towar

 1. W ROBOTIKLO.PL dostępne są następujące formy płatności:
  1. płatność przy odbiorze gotówką;
  2. przelew elektroniczny, bankowy;
  3. płatność za pośrednictwem serwisu przelewy24.pl
 2. Przy wyborze przez Klienta płatności przelewem bądź za pośrednictwem przelewy24.pl, gdy Klient nie ureguluje płatności w ciągu 7 dni od daty złożenia zamówienia ROBOTIKLO.PL zastrzega sobie prawo do automatycznego anulowania zamówienia.

§4
Realizacja zamówienia i dostarczenie towaru.

 1. ROBOTIKLO.PL dokłada staranności aby realizacja zamówienia, nastąpiła w ciągu 1-14 dni roboczych:
  1. w przypadku płatności przy odbiorze gotówką - od momentu złożenia zamówienia przez Klienta i jego potwierdzenia opisanego w §1 ust. 5.
  2. w przypadku płatności przelewem elektronicznym, bankowym lub za pośrednictwem serwisu przelewy24.pl - od momentu potwierdzenia zamówienia opisanego w §1 ust. 5 oraz otrzymania przez ROBOTIKLO.PL potwierdzenia poprawnego wykonania płatności przez podmiot realizujący tę transakcję.
 2. Do czasu realizacji zamówienia nie wlicza się czasu dostawy, który zależy od podmiotu realizującego dostawę (kurier, Poczta Polska). Zwykle jednak dostawa trwa 3-7 dni w przypadku Poczty Polskiej i 2-3 dni w przypadku przesyłki kurierskiej.
 3. W przypadku wybrania przez Klienta produktów dostępnych w ofercie 24h czas realizacji zamówienia to czas jaki potrzebny jest ROBOTIKLO.PL na przygotowanie towaru do wysyłki. 
 4. W przypadku zamówień składających się z kilku towarów o różnej dostępności, a mających zostać dostarczonymi w jednej przesyłce, termin realizacji będzie uzależniony od terminu skompletowania przez ROBOTIKLO.PL ostatniego elementu danego zamówienia, chyba że Strony postanowią inaczej.
 5. W przypadku zamówienia zapłaconego przelewem bądź poprzez serwis przelewy24.pl, gdy ROBOTIKLO.PL nie jest w stanie zrealizować zamówienia w całości, ROBOTIKLO.PL informuje Klienta o tym fakcie. W przypadku rezygnacji przez Klienta z brakującej pozycji, lub z całego zamówienia ROBOTIKLO.PL zwraca przedpłatę na podane przez Klienta konto bankowe. 
 6. ROBOTIKLO.PL zastrzega sobie prawo weryfikacji dokonanego zamówienia oraz jego anulowania w przypadkach uzasadniających wątpliwości co do możliwości realizacji zamówienia.
 7. W przypadku niedostępności części produktów w zamówieniu Klient informowany jest o stanie zamówienia telefonicznie bądź e-mailowo. Może wtedy podjąć decyzję o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia bądź wybór produktu zamiennego). W przypadku braku odpowiedzi w ciągu 3 dni ze strony Kupującego ROBOTIKLO.PL zastrzega sobie prawo wysłania dostępnych pozycji w zamówieniu bądź anulowania zamówienia.
 8. W przypadku nie odebrania paczki za pobraniem przez Klienta, ROBOTIKLO.PL zastrzega sobie prawo anulowania zamówienia bądź odmowę ponownego wysłania towaru za pobraniem. Warunkiem ponownej wysyłki paczki jest opłacenie przelewem przez Klienta wartości zamówionego towaru a także pokrycie kosztów przesyłki nie pobranej i ponownych kosztów przesyłki.
 9. ROBOTIKLO.PL realizuje zamówienia zagraniczne jedynie po wcześniejszym dokonaniu przez Klienta przelewu. Nie ma możliwości realizacji zamówienia zagranicznego za pobraniem.
 10. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów. Realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień. W przypadku wyczerpania się zapasów objętych tą formą sprzedaży ROBOTIKLO.PL zastrzega sobie prawo korekty i wysłania niepełnego zamówienia bądź anulowania zamówienia.

 

§5
Reklamacje.

 1. ROBOTIKLO.PL ponosi odpowiedzialność za niezgodność towaru z umową przez okres dwóch lat od wydania towaru Klientowi.
 2. Jeżeli towar jest niezgodny z umową (wada fizyczna), Klient może złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od umowy, chyba że ROBOTIKLO.PL niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla kupującego wymieni rzecz wadliwą na wolną od wad albo wadę, poprzez naprawę, usunie. Nie dotyczy to sytuacji gdy rzecz była już wymieniona lub naprawiana przez ROBOTIKLO.PL albo ROBOTIKLO.PL nie uczynił zadość obowiązkowi wymiany rzeczy na wolną od wad lub usunięcia wady.
 3. Klient, może zamiast zaproponowanego przez sprzedawcę usunięcia wady żądać wymiany rzeczy na wolną od wad albo zamiast wymiany rzeczy żądać usunięcia wady, chyba że doprowadzenie rzeczy do zgodności z umową w sposób wybrany przez kupującego jest niemożliwe albo wymagałoby nadmiernych kosztów w porównaniu ze sposobem proponowanym przez ROBOTIKLO.PL. Przy ocenie nadmierności kosztów uwzględnia się wartość rzeczy wolnej od wad, rodzaj i znaczenie stwierdzonej wady, a także bierze się pod uwagę niedogodności, na jakie narażałby kupującego inny sposób zaspokojenia. Proporcja obniżonej ceny pozostaje w takiej proporcji do umownej ceny towaru jak wartość towaru z wadą pozostaje do wartości towaru niewadliwego.
 4. Warunkiem skorzystania z powyższych uprawnień przez Klienta jest pisemne zawiadomienie ROBOTIKLO.PL o niezgodności towaru z umową przed upływem dwóch miesięcy od jego stwierdzenia. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie zawiadomienia przed jego upływem.
 5. W celu rozpatrzenia reklamacji należy odesłać towar do ROBOTIKLO.PL zwykłą przesyłką pocztową wraz z kopią dowodu zakupu oraz wskazaniem czego się domaga.
 6. ROBOTIKLO.PL ma prawo odmówić uwzględnienia reklamacji jeżeli towar został uszkodzony mechanicznie a uszkodzenie nie wynika z wady towaru będącej przedmiotem reklamacji.

 

§6
Prawo odstąpienia od umowy.

 1. Zgodnie z ustawą z z 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz. 827.) Klient może odstąpić od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania towaru.
 2. Odstąpienie powinno nastąpić na piśmie - ROBOTIKLO.PL udostępnia formularz zwrotów na stronie http://ROBOTIKLO.PL/zwrot_towaru.pdf.
 3. Zwroty i wymiany prosimy odsyłać na adres: Fabryka Naukowców Sp. z o.o. ul. Ziemowita 1, 44-100 Gliwice, z dopiskiem: „Sklep ROBOTIKLO”. Zwrot i wymiana jest możliwy tylko w przypadku dostarczenia przez Klienta towaru nieuszkodzonego.
 4. Do przesyłki oprócz formularza zwrotu należy dołączyć kopię dowodu zakupu.
 5. Jeżeli ROBOTIKLO.PL nie może zrealizować zamówienia z tego powodu, że towar nie jest dostępny, powiadomi on o tym Klienta niezwłocznie.
 6. W przypadku odstąpienia przez Klienta od umowy, zgodnie z ustępem 1 niniejszego paragrafu lub braku ze strony ROBOTIKLO.PL możliwości zrealizowania zamówienia, ROBOTIKLO.PL gwarantuje zwrot kwoty na rachunek bankowy podany przez Klienta.
 7. W zależności od woli Klienta wymiana towaru może nastąpić na ten sam produkt, ale w innym kolorze bądź na zupełnie inny produkt. W przypadku wymiany na inny produkt, jeżeli wartość nowego produktu będzie niższa od wartości zwracanego produktu ROBOTIKLO.PL odda nadpłatę na podane przez Klienta konto bankowe. Jeżeli wartość nowego produktu będzie wyższa należy dopłacić różnicę.
 8. Koszty przesyłek w przypadku wymiany towaru wynikającej z błędnej realizacji zamówienia przez ROBOTIKLO.PL pokrywa ROBOTIKLO.PL.

§7
Zastosowanie uprawnień konsumenckich

 1. Uprawnienia Klienta wskazane w §5 i §6 niniejszego Regulaminu przysługują jedynie Klientom, którzy są konsumentami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego tj. osobami fizycznymi dokonującymi czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z ich działalnością gospodarczą lub zawodową.
 2. W stosunku do Klientów nie będących konsumentami wyłącza się rękojmię za wady towarów.

§8
Dane osobowe

 1. Rejestrując się na stronie internetowej ROBOTIKLO.PL Klient wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie danych ROBOTIKLO.PL oraz na ich przetwarzanie dla celów realizacji umowy. Podanie danych osobowych przez Klienta oraz zgoda na ich przetwarzanie są dobrowolne jednakże nie podanie tych danych uniemożliwia zrealizowanie zamówienia przez ROBOTIKLO.PL. Klient ponosi odpowiedzialność za podanie nieprawdziwych danych osobowych.
 2. Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich.
 3. Zgodne z ww. ustawą, Klienci mają prawo do wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia swoich danych osobowych.

§9
Towary i znaki towarowe

 1. Sklep ROBOTIKLO.PL dokłada wszelkich starań, aby prezentowane na stronie internetowej opisy produktów były zgodne ze stanem faktycznym. Jednakże, w razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed złożeniem zamówienia o kontakt telefoniczny, bądź mailowy pod adresem SKLEP@ROBOTIKLO.PL
 2. Znajdujące się na stronie internetowej ROBOTIKLO.PL nazwy towarów, zdjęcia, logo i znaki towarowe stanowią własność ich producentów lub twórców i podlegają ochronie prawnej. ROBOTIKLO.PL prezentuje je wyłącznie w celach informacyjnych.

§10
Postanowienia końcowe

 1. Towary prezentowane na stronach internetowych ROBOTIKLO.PL nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
 2. Klient może się kontaktować z ROBOTIKLO.PL w sprawie realizacji zamówienia przesyłając e-mail na adres: SKLEP@ROBOTIKLO.PL
 3. Klient nie może korzystać z adresu e-mail i stron internetowych ROBOTIKLO.PL w celu dostarczania treści o charakterze bezprawnym.
 4. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie mają zastosowanie przepisy prawa polskiego, w szczególności Kodeksu Cywilnego oraz ustaw wskazanych w treści regulaminu.
 5. Niniejszy regulamin obowiązuje od dnia 1.11.2016 roku.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl